Na telefononi: 068-405-9432

Kompania jone ofron materiale ndertimi si blloqe betoni–te prodhuara me teknologjine me te fundit Italiane–tulla, hekur, tjegulla, çimento, grafiato, materiale termoizoluese, hidroizoluese, rere, zhavor, gelqere etj., me çmime shume te favorshme dhe me sherbim te shpejte ne te gjithe Lezhen. Jemi te hapur 7 dite ne jave, thuajse gjithcka e kemi ne magazine me bollek dhe mund ta transportojme sot.

Per c’do pyetje, sugjerime apo per cmime, kontaktoni Simon Mirashin me 068-405-9432, ose 067-226-1190 -Simoni. Ne ndodhemi ne autostraden Lezhe-Shkoder, Km 9 (majtas,) midis rruges se Kallmetit dhe te rruges se Pirajve.